جزئیات خبر


یک میلیون و 20 هزار تن انواع محصول در شرکت فرآورده های غذایی رضوی تولید شد

یک میلیون و 20 هزار تن انواع محصول در شرکت فرآورده های غذایی رضوی تولید شد
1394/5/28

مدیر عامل شرکت فرآورده های غذایی رضوی گفت: در 4 ماه ابتدایی سال جاری، بیش از یک میلیون و 20 هزار تن انواع محصول در این شرکت تولید شده است.

«محمد مهدی کیامرز» در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: از ابتدای امسال محصولاتی نظیر رب گوجه فرنگی در وزن های مختلف، کمپوت گیلاس، کمپوت آلبالو، انواع بطری آب آشامیدنی و انواع آبمیوه قوطی و پاکتی تولید شده است.

وی ادامه داد: مهم ترین ویژگی محصولات شرکت فرآورده های غذایی رضوی، کیفیت بالای تولیدات متناسب با نیاز و تقاضای مصرف کنندگان است.

کیامرز اضافه کرد: این مهم به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب و دقت در عملیات تولید محصولات و کنترل دقیق فرمولاسیون و همچنین دقت در بسته بندی محقق شده است.

کیامرز برند رضوی را عاملی مهم برای معرفی محصولات تولیدی در آستان قدس رضوی ذکر کرد و گفت: برند رضوی علاوه بر تبرک و تقدس به لحاظ انتساب به حضرت رضا(ع)، بیانگر کیفیت و مرغوبیت محصولات تولیدی و توجه مصرف کنندگان است.

مدیر عامل شرکت فرآورده های غذایی رضوی با اشاره به تعاملات موجود بین شرکت ها و موسسات سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی عنوان کرد: گوجه فرنگی مورد نیاز شرکت برای تولید انواع رب گوچه فرنگی، از مزرعه نمونه آستان قدس رضوی و بخشی از مواد اولیه برای تولید انواع کمپوت، پوره و کنسانتره از میوه های سازمان باغات آستان قدس رضوی تهیه و تامین می شود.

185-94

نظر شما