جزئیات خبر


تامین 9 هزار تن گوجه فرنگی توسط فرآورده های غذایی رضوی

تامین 9 هزار تن گوجه فرنگی توسط فرآورده های غذایی رضوی
1394/7/6

سرپرست شرکت فرآورده های غذایی رضوی از دریافت بیش از 9 هزار تن محصول گوجه فرنگی برای تولید رب گوجه فرنگی خبر داد.

محمد مهدی کیامرز در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی، اظهار کرد: این مقدار محصول گوجه فرنگی از موسسه کشت و صنعت مزرعه نمونه آستان قدس رضوی برای استحصال و فرآوری جذب شده است.

وی با بیان این که رویکرد شرکت در سال جاری این است که تمامی نیاز گوجه فرنگی از مزرعه نمونه صورت گیرد، خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود 6 هزار تن گوجه رنگی دیگر نیز از این شرکت دریافت شود. 

کیامرز ادامه داد: با توجه به این که کیفیت رب گوجه فرنگی بستگی زیادی به کیفیت مواد اولیه دارد ، لذا با دریافت گوجه فرنگی از موسسه مزرعه نمونه آستان قدس رضوی که از کیفیت بالایی برخوردار است، در تلاش هستیم محصول باکیفیت و مرغوبی را تولید و عرضه نمائیم.

وی اضافه کرد: خط تولید رب شرکت فرآورده های غذایی رضوی از شهریور ماه سال جاری آغاز شده و تا پایان مهر ماه نیز کار فرآوری و استحصال محصول گوجه فرنگی ادامه خواهد داشت.

سرپرست شرکت فرآورده های غذایی رضوی خراسان رضوی را قطب صنایع غذایی کشور عنوان کرد و افزود: اقلیم این منطقه شرایط مساعدی برای کشت محصولات زراعی از جمله گوجه فرنگی دارد و به همین دلیل عرضه محصولات رب گوجه فرنگی در بازارهای صادراتی در دستور کار شرکت قرار گرفته است.

282-94

نظر شما