جزئیات خبر


طی 6 ماه نخست سال 1394؛

6800 تن محصول توسط فرآورده‌های غذایی رضوی تولید شد

6800 تن محصول توسط فرآورده‌های غذایی رضوی تولید شد
1394/7/11

سرپرست شرکت فرآورده های غذایی رضوی از تولید حدود 6 هزار  و 800 تن انواع محصولات در این شرکت طی 6 ماه نخست امسال خبر داد.

«محمد مهدی کیامرز» در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: این محصولات شامل رب گوجه فرنگی در وزن های مختلف،انواع کمپوت ، انواع بطری آب آشامیدنی ، انواع آبمیوه قوطی و پاکتی و انواع کنسرو بوده است.

وی با اشاره به ظرفیت تولید سالانه بیش از 30 هزار تن محصول در شرکت فرآورده های غذایی رضوی خاطرنشان کرد: این شرکت 47 نوع محصول را به بازارهای داخلی و خارجی ارایه می کند.

کیامرز شرکت فرآورده های غذایی رضوی را به عنوان یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین واحدهای تولید محصولات غذایی در استان خراسان رضوی و کشور در زمینه تولید انواع کنسرو، کمپوت، رب گوجه فرنگی، انواع سس، انواع آبمیوه و کنسانتره عنوان کرد.

وی تعامل و هماهنگی موجود میان شرکت فرآورده های غذایی رضوی با سایر موسسات اقتصادی آستان قدس رضوی را یکی از ویژگی های ممتاز و شاخص این شرکت یاد کرد و افزود: این شرکت با سرلوحه قرار دادن شعار «از مزرعه تا سفره»، بخشی از مواد اولیه خود را از محصولات تازه و با کیفیت موسسات و شرکت های آستان قدس رضوی به ویژه مزرعه نمونه و باغات تامین می کند.

سرپرست شرکت فرآورده های غذایی رضوی ادامه داد: این شرکت ضمن رعایت استانداردهای مشخص شده از سوی مراجع ذیربط، دارای گواهینامه های ملی و بین المللی در زمینه بهداشت محصولات غذایی و کیفیت است که همه ساله از سوی مراجع مربوطه تمدید می شود.

291-94

نظر شما