جزئیات خبر


رشد 40 درصد صادرات محصولات شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی

رشد 40 درصد صادرات محصولات شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی
1395/3/8

سرپرست شرکت فرآورده های غذایی رضوی از رشد 40 درصدی صادرات محصولات این شرکت طی سال 1394 خبر داد.

مهندس محمد مهدی کیامرز در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی طی سال گذشته، 1878 تن انواع محصول را صادر کرده است.

وی با اشاره به محصولات و کشورهای صادراتی، افزود: طی این مدت، محصولات رب گوجه فرنگی، آبمیوه قوطی، آبمیوه پاکتی، آبلیمو و انواع کنسروجات به کشورهای افغانستان، ترکمنستان، پاکستان، عراق، امارات متحده عربی، سوئد، استرالیا، انگلستان و هلند صادر شده است.

کیامرز درباره اقدامات صورت گرفته برای گسترش بازارهای صادراتی بیان کرد: دریافت صفحه طلایی در سایت جهانی علی بابا و به روز رسانی ریالی و پاسخگویی مستمر به مراجعه کنندگان و مشتریان، از جمله این فعالیت‌ها به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: علاوه بر این، می‌توان به رصد مداوم و مستمر بازارهای بین المللی و کشورهای همسایه و پیش بینی رفتار رقبای داخلی و خارجی در بازارهای مذکور و همچنین ایجاد مشتریان و برآورده ساختن نیازها و خواسته های آن ها در راستای توسعه بیشتر بازارهای بین المللی اشاره کرد.

کیامرز، اخذ نماینده در کشورهای افغانستان و عراق و برنامه ریزی برای اخذ نمایندگی در کشورهای امارت متحده عربی،اوکراین،استرالیا، ترکمنستان، پاکستان و سوئد را یکی دیگر از اقدامات این شرکت برای افزایش بازارهای صادراتی دانست.

وی با اشاره به دلایل کیفیت بالای محصولات این شرکت گفت: این مهم با دریافت مواد اولیه درجه یک، دقت عمل و اعمال کنترل های دقیق و صحیح بر روی فرایند تولید محصولات، استناد به استانداردهای ملی و کارخانه‌ای و بهره گیری از نظرات مشتریان حاصل شده است.

سرپرست شرکت فرآورده های غذایی رضوی ادامه داد: همچنین، این نگرش که باید محصولی درجه یک، تولید و تحویل مشتری شود، در دستور کار تمامی پرسنل شرکت برای رسیدن به نتیجه مطلوب قرار دارد.

 66-95

 

نظر شما