جزئیات خبر


تولید 10 هزار تن انواع محصول غذایی رضوی در سال 1394

تولید 10 هزار تن انواع محصول غذایی رضوی در سال 1394
1395/3/11


سرپرست شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی گفت: این شرکت، طی سال گذشته حدود 10 هزار تن انواع محصول تولید کرده است.

مهندس محمد مهدی کیامرز در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: از این میان، بیشترین استقبال مشتریان از محصول رب گوجه فرنگی صورت گرفته است.

وی با اشاره به مهم ترین پارامترهایی که به واسطه آن کیفیت محصولات این شرکت سنجیده می‌شود، افزود: کیفیت مواد اولیه خریداری شده، آزمایشات انجام شده طی فرایند تولید و نیز بر روی محصولات نهایی و همچنین اعمال نظرات و پیشنهادهای مصرف کنندگان که به صورت مداوم و مستمر به واحد کنترل کیفیت ارجاع می شوند، از جمله این موارد به شمار می‌رود.

کیامرز از تولید چندین محصول جدید خبر داد و گفت: طی سال گذشته، آب آشامیدنی یک و نیم لیتری و نیم لیتری برای نخستین بار در این شرکت تولید شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این، فرمولاسیون محصولات سس مایونز، سس گوجه فرنگی و کنسرو خوراک بادمجان، بهبود و اصلاح شده است که استقبال قابل توجه خریداران را در پی داشته است.

کیامرز با تاکید بر استفاده از مواد اولیه مرغوب به عنوان یکی از عوامل تعیین کننده کیفیت، گفت: با توجه به گستردگی مواد اولیه ورودی به شرکت و دقت عمل بسیار زیادی که برای دریافت مواد اولیه با کیفیت مورد نیاز است، تمامی مواد اولیه ورودی در راستای استانداردهای مورد نیاز و دارای فرم‌های مربوط به تحویل است و بر این اساس، هر نوع ماده اولیه ورودی پس از نمونه برداری و تطابق با استانداردهای مربوطه تایید و سپس وارد فرایند تولید می شود.

سرپرست شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی ادامه داد: در صورت عدم تایید، بدون هیچ گونه ملاحظات خاص، ماده اولیه مربوطه مرجوع و غیر قابل استفاده اعلام می شود.

 72-95

 

نظر شما