جزئیات خبر


حضور آستان قدس رضوی در نخستین نمایشگاه اختصاصی ایران در بصره

حضور آستان قدس رضوی در نخستین نمایشگاه اختصاصی ایران در بصره
1395/3/13

شرکت های اقتصادی آستان قدس رضوی در نخستین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در بصره شرکت می کنند.

محمد مهدی کیامرز، مسئول هماهنگ کننده شرکت های اعزامی آستان قدس رضوی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: این نمایشگاه از بیست و نهم اردیبهشت تا یکم خرداد سال 1395 برگزار می شود و شرکت های نان قدس رضوی، فرآورده های غذایی رضوی، لبنی رضوی و کارخانجات بنای سبک قدس رضوی در آن حضور می یابند.

وی ادامه داد: برگزاری نمایشگاه های بین المللی از این دست، یکی از ابزارهای توسعه صادرات غیر نفتی به شمار می رود.

کیامرز بصره را پایتخت اقتصادی عراق دانست و افزود: با توجه به موقعیت و ظرفیت این شهر برای معرفی کالاهای صادراتی ایران به خریداران، زمینه خوبی برای توسعه بازارهای صادراتی محصولات آستان قدس رضوی فراهم آمده است.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه، غرفه داران بخش های مختلف اقتصادی آستان قدس رضوی، علاوه بر تقویت جایگاه نمایندگان فعلی از طریق معرفی آن ها به سایر تجار و گسترش ارتباطات تجاری، به دنبال جذب نمایندگان جدید در شهرهای مختلف کشور عراق هستند.

سرپرست شرکت فرآورده های غذایی رضوی با اشاره به گروه های کالایی این نمایشگاه بیان کرد: شرکت های مختلف از سراسر ایران، محصولات خود را در پاویون های تخصصی «صنایع غذایی و کشاورزی»، «صنعت ساختمان و انرژی»، «نفت، گاز و پتروشیمی»، «خودرو، حمل و نقل و خدمات شهری»، «لوازم خانگی، فرش، منسوجات، چرم و چوب»، «پزشکی و دارویی» و ... در معرض نمایش می گذارند.

 74-95

نظر شما