جزئیات خبر


طی 3 ماه نخست سال 1395 صورت گرفت؛

افزایش 49 درصدی صادرات محصولات شرکت فرآورده های غذایی رضوی

افزایش 49 درصدی صادرات محصولات شرکت فرآورده های غذایی رضوی
1395/5/3

سرپرست شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی از افزایش 49 درصدی صادرات محصولات این شرکت طی 3 ماه ابتدایی امسال خبر داد.

مهندس محمد مهدی کیامرز در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: طی این مدت، 750 تن انواع محصول نظیر رب گوجه فرنگی و آبمیوه قوطی و پاکتی در طعم های مختلف صادر شده است.

وی با اشاره به 13 کشور دریافت کننده تولیدات شرکت غذایی رضوی، گفت: این کشورها شامل عراق، افغانستان، گرجستان، ترکمنستان، پاکستان، امارات متحره عربی، اوکراین، روسیه، تاجیکستان، ارمنستان، استرالیا، آلمان و آفریقا است.

کیامرز میزان صادرات ریالی 3 ماهه این شرکت را 21 میلیارد ریال عنوان کرد.

وی دریافت نمایندگی فروش در کشورهای عراق و افغانستان را یکی از موفقیت های سال گذشته شرکت غذایی رضوی در حوزه صادرات دانست و افزود: علاوه بر این، محصولات شرکت به کشورهای پاکستان، سوئد، هلند، استرالیا، گرجستان، ترکمنستان و امارات متحده عربی صادر شده است.

کیامرز درباره اقدامات در دستور کار این شرکت برای افزایش صادرات بر اساس برنامه استرتژیک، بیان کرد: شناسایی بازار های هدف، تدوین استراتژی های بازاریابی صادرات همراه با اقدامات اجرایی و شناسایی روش های ورود به بازارهای جهانی، از جمله این برنامه ها به شمار می رود.

سرپرست شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی ادامه داد: علاوه بر این، هدفگذاری فروش صادرات به کشورهای عراق و افغانستان و همچنین طراحی افزایش فروش نیز در دست اقدام است.

115-95 

نظر شما