جزئیات خبر


تامین 600 هزار بطری آب آشامیدنی رضوی در مسیر زائران پیاده حضرت رضا(ع)

تامین 600  هزار بطری آب آشامیدنی رضوی در مسیر زائران پیاده حضرت رضا(ع)
1396/8/27

مدیرعامل شرکت فرآورده های غذایی رضوی از تامین بیش از نیم میلیون بطری آب آشامیدنی با برند رضوی در مسیر زائران پیاده حضرت رضا(ع) توسط این شرکت خبر داد.
حمیدرضا اصیلی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این بطری‌ها در مسیرهای تردد زائران پیاده حضرت رضا(ع) منتهی به مشهد مقدس از جمله نیشابور، تربت و همچنین تعدادی از مرزهای ورودی به کشور ویژه زائران خارجی در حال توزیع است.
وی با بیان این که بطری‌های آب آشامیدنی رضوی به سفارش اداره اوقاف مشهد و از محل موقوفه مستشار الملک تهیه شده است، افزود: هدف از این اقدام، اجرای نیت واقف بوده است.
اصیلی ادامه داد: موقوفه مستشار الملک زیر نظر اداره اوقاف قرار دارد که موضوع و نیت واقف آن، تامین آب برای زائران پیاده حضرت رضا(ع) بوده است.
وی اضافه کرد: طی سال جاری برای نخستین بار این اقدام با مشارکت شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی متعلق به آستان قدس رضوی و اداره اوقاف مشهد صورت پذیرفته است.
مدیرعامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی با اشاره به این که آب آشامیدنی تولیدی با تغییر لیبل به صورت مشترک با عنوان رضوی و اوقاف تولید شده است، افزود: با توجه به اینکه شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی صرفا مسولیت تولید 600 هزار عدد بطری برای اداره اوقاف را داشته، لذا ارسال این محصول توسط اوقاف انجام شده است.
 
344-96

نظر شما