جزئیات خبر


6 تریلی از محصولات غذایی رضوی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ارسال شد

6 تریلی از محصولات غذایی رضوی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ارسال شد
1396/8/27

مدیرعامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی از ارسال 6 تریلی محصول غذایی رضوی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه توسط این شرکت خبر داد.
حمید رضا اصیلی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این محصولات شامل کنسرو خوراک لوبیا و خوراک بادمجان است که به مقصد قصر شیرین ارسال شده است.
وی ادامه داد: مجموعه شرکت‌های اقتصادی آستان قدس رضوی و همچنین سایر بخش‌های این نهاد، با در دستور کار قرار دادن کمک به اقشار محروم و مصیبت‌زده و با توجه به بروز حوادث غیرمترقبه در کشور، نسبت به ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه اقدام می‌کند.
اصیلی اضافه کرد: در همین راستا و با توجه به حادثه زلزله استان کرمانشاه و حسب سفارش بنیاد کرامت آستان قدس رضوی، محصولات تولیدی شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه ارسال شده است.
وی ارزش ریالی محصولات غذایی ارسالی توسط این شرکت را بیش از 5 میلیارد ریال عنوان کرد.
اصیلی ادامه داد: این شرکت همچنین در اقدامی مشابه محصولات خود را به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان و زلزله‌زدگان سفید سنگ ارسال کرده است.
مدیرعامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی اضافه کرد: علاوه بر این، اقداماتی از این دست به سفارش سازمان مرکزی آستان قدس رضوی و به دستور تولیت معزز آستان قدس رضوی انجام شده است.
 
347-96

نظر شما