جزئیات خبر


خط تولید محصول جدید شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی راه‌اندازی شد

خط تولید محصول جدید شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی راه‌اندازی شد
1396/9/9

مدیرعامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی از راه‌اندازی خط تولید محصول جدید این شرکت خبر داد.
حمیدرضا اصیلی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این خط جدید، مربوط به تولید رب گوجه فرنگی ۷۰ گرمی می‌باشد که با هدف عرضه محصول رب در بسته‌بندی‌های کوچک برای صادرات راه‌اندازی شده است.
وی ادامه داد: این محصول با برند رضوی، در بسته‌بندی جدید و در کارتن‌های 100 عددی طراحی شده است.
اصیلی، بازاریابی برای فروش محصولات جدید قبل از تولید را امری ضروری عنوان کرد و افزود: در حال حاضر، هزار کارتن به سفارش کشور پاکستان در حال تولید می‌باشد.
وی ادامه داد: همچنین بازار استرالیا و قطر نیز در دست بررسی و اقدام است.
اصیلی با اشاره به لزوم تکمیل سبد محصولات این شرکت با توجه به نیاز بازار و سفارشات فروش، گفت: به این منظور در صورت نیاز، سعی خواهد شد تا این مهم از طریق برون‌سپاری انجام شود.
وی ادامه داد: به عنوان نمونه در حال بررسی عرضه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی با برند رضوی با همکاری هلدینگ غذایی آستان قدس رضوی هستیم.
اصیلی اضافه کرد: علاوه بر این، با هدف تکمیل سبد محصولات شرکت، با حمایت این هلدینگ، در حال طرح‌ریزی و بررسی تولید و عرضه انواع فرآورده‌های غذایی مانند غذاهای آماده و نیمه آماده نیز هستیم.
مدیرعامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی درباره تعداد محصولات تولیدی این شرکت بیان کرد: در حال حاضر بیش از 40 نوع محصول در سبد غذایی محصولات این شرکت وجود دارد.
362-96

نظر شما