جزئیات خبر


مدیرعامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی:

برند رضوی و ممتاز رضوی باید در عرصه بین‌الملل بیش از پیش مطرح شود

برند رضوی و ممتاز رضوی باید در عرصه بین‌الملل بیش از پیش مطرح شود
1396/10/11

مدیرعامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی گفت: برند رضوی و ممتاز رضوی باید در عرصه بین‌الملل بیش از پیش مطرح شود.
حمیدرضا اصیلی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی با اشاره به اقدامات انجام شده توسط واحد صادرات شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی طی 9 ماه نخست سال 1396 بیان کرد: واحد صادرات شرکت از ابتدای سال جاری تاکنون، علی رغم مشکلات فراوان موجود با تلاش و کوشش فراوان توانسته است تعداد ۲۹ کانتینر محصول به کشورهایی از جمله استرالیا، قزاقستان، گینه بیسائو، امارات، افغانستان و ترکمنستان صادرات کند.
وی ادامه داد: علاوه بر این، شرکت، قبل از آغاز به کار نمایشگاه قطر که در آبان ماه سال جاری برگزار شده بود، تعداد ۳ کانتینر آبمیوه قوطی به این کشور صادر کرده است.
اصیلی اضافه کرد: شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی طی مدت حضور در نمایشگاه مذکور، موفق به دریافت سفارش 2 کانتینر محصول شده که در حال آماده‌سازی آن می‌باشد.
وی با اشاره به انعقاد قرارداد با مالزی برای صادرات محصولات این شرکت گفت: در حال حاضر نیز قرارداد صادرات یک کانتینر ۴۰ فوت آبمیوه قوطی به کشور مالزی منعقد شده که در حال آماده‌سازی و ارسال آن هستیم.
مدیرعامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی ادامه داد: امیدواریم واحد صادرات شرکت بتواند علاوه بر حضور در بازارهای جهانی، برند ممتاز رضوی و رضوی را به برندی بین‌المللی تبدیل کند.
398-96

نظر شما